Kdo jsme

Spojujeme tradiční české výrobce a značky, které se vyrábějí na českém trhu od roku 1894. Budujeme distribuci a vizibilitu výrobků přes všechny prodejní kanály (supermarkety, hypermarkety, čerpací stanice, elektro, hobby, prodej na vietnamské prodejny). Působíme nejen v ČR, ale i ostatních zemích EU. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru marketingu, trademarketingu a prodeje.

Specializujeme se na sortiment cukrovinek, kávy a nápojů: tabulkové čokolády, tyčinky, čokoládové dražé, komprimáty, želé, lékořicové cukrovinky, dezerty, sladké pomazánky, slané, káva a kakao. V Současné době jsou naše výrobky dostupné ve všech kontinentech (Evropa, Austrálie, Střední východ, Severní Amerika) a u velké části mezinárodních zákazníků (Tesco, Ahold, Billa, Lidl).

Naše vize

Prodávat kvalitní české výrobky za příznivé ceny v zemích EU a udržovat světové trendy v oblasti cukrovinek, kávy a nápojů.

Historie

Společnost EUROSNACK s.r.o. vznikla v roce 2016 spojením několika pracovníků původem z mezinárodních společností. A dále navázáním spolupráce s předními výrobci cukrovinek, kávy a nápojů v ČR.